websazanadmin ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ 0 نظر

مزایای خرید ویلا در سرخرود

مزایای خرید ویلا در سرخرود

مزایای خرید ویلا در سرخرود | نواحی شمال کشور یکی از نواحی خوش آب و هوا محسوب می‌شود که سالانه افراد زیادی به آنجا سفر می‌کنند. بسیاری از افراد در این نواحی ویلا خریداری می‌کنند تا در زمان تعطیلات، در آن ریلکس کنند. همانطور که می‌دانید ما ویلای جنگلی، ساحلی و … داریم. البته خرید ویلا در شمال، اهداف دیگری مانند تجاری و کاری هم دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره‌ی خرید ویلا در سرخرود با ما همراه باشید.

مزایای خرید ویلا در سرخرود

از جذاب‌ترین اقداماتی که این روز‌ها بسیار شاهد آن هستیم، خرید ویلا در سرخرود می‌باشد. افراد برای تامین رفاه و آرامش خود و خانواده به دنبال بهترین ویلا برای خرید هستند. سرخرود این شهر رویایی در نوار ساحلی دریای خزر واقع شده است و آب و هوای بکر طبیعت تماشایی را شامل می‌شود. از جمله اقداماتی که در آن صورت می‌گیرد باید به خرید برج ساحلی در سرخرود، خرید آپارتمان در سرخرود و.. اشاره نمود. حال این ویلاها می‌توانند ویلاهای ساحلی باشند یا ویلای شهرکی و حتی ویلای جنگلی که هرکدام دارای مزایا و معایبی می‌باشند.

آشنایی با انواع ویلا:

هنگامی که قصد خرید ویلا داریم، انواع ویلا با توجه به موقعیت مکانی یا نوع سازه، پیش روی ما است. رایج‌ترین دسته بندی ویلا‌ها بر اساس موقعیت مکانی آن‌ها است. بر این اساس انواع ویلا شامل موارد زیر می‌شود:

ویلا ساحلی: یکی از زیبا‌ترین و به تعبیری، معروف‌ترین نوع ویلا، ویلای ساحلی است. ویلا‌‌های ساحلی در فاصله کمی تا دریا قرار گرفته و عموما دسترسی و دید مستقیم به ساحل دارند. نسیم خنک ساحلی از دریا به ویلای ساحلی می‌تابد و صدای آرامش بخش امواج، روح ساکنین ویلای ساحلی را نوازش می‌کند. نکته مهم در هنگام بررسی، انتخاب و خرید ویلای ساحلی، توجه به رعایت اصول مهندسی در ساخت و رعایت فاصله ایمن تا خط دریا است. برخی از ویلا‌های ساحلی به صورت غیر مجاز در محدوده خطر یا سواحل عمومی بنا شده‌اند که با دستور تخریب مقام قضایی روبرو می‌شوند.
ویلا جنگلی: همان طور که از نام این ویلا بر می‌آید، ویلا جنگلی در فاصله کمی از جنگل و در مجاورت آن بنا شده است.
ویلا کوهستانی: ویلا‌های کوهستانی معمولا در فاصله بیشتری از جنگل‌های انبوه و دریا و ساحل واقع شده‌اند. مزیت ویلا‌های کوهستانی نسبت به ویلا‌های جنگلی و ساحلی، رطوبت کمتر هوا است. این مسئله به خصوص برای افرادی که مایل‌اند هم از مزایای زندگی در ویلا و طبیعت استفاده کنند و هم با رطوبت زیاد میانه خوبی ندارند، گزینه مناسبی است.
ویلا شهرکی: ویلا‌های شهرکی بیشتر در بافت شهری با خیابان کشی منظم و در فاصله بیشتری از محیط طبیعی واقع شده اند. از مزیت‌های ویلا‌های شهرکی دسترسی آسان‌تر به مراکز خرید، مراکز درمانی و سایر خدمات شهری نسبت به ویلا‌های دیگر است. همچنین شرایط ویژه فروش برای ویلا‌های شهرکی بیشتر از ویلا‌های جنگلی یا ساحلی وجود دارد. می‌توان با استفاده از وام یا به صورت پیش فروش نسبت به خرید این ویلا‌ها اقدام کرد.
سایر دسته بندی‌ها: می‌توان انواع ویلا‌ها را بر اساس نوع سازه، فرم طراحی و … نیز دسته بندی کرد.

املاک جهان

مزایای خرید ویلا در سرخرود
مزایای خرید ویلا در سرخرود

مزایای خرید زمین و ویلا در شمال کشور

مزایای سکونت در ویلای کنار ساحل و خرید زمین در یک منطقه حاصل‌خیز آنقدر زیاد است که با دانستن آن‌ها می‌توانید به راحتی از معایب آن چشم‌پوشی کنید.

بعضی از مزایای خرید زمین و ویلا در شمال کشور عبارتند از:

بهترین گزینه برای دوران بازنشستگی

هوای پاک و مرطوب شهر‌‌های ساحلی، بهترین شرایط آب‌و‌هوایی برای زندگی سالمندان را فراهم کرده است. بنابراین، پس از بازنشستگی اولین گزینه برای تغییر محل زندگی از شهر‌های بزرگ و صنعتی مانند: تهران، اصفهان و اراک و سایر نقاط کشور، کوچ به شهر‌‌های خوش آب‌ و‌ هوای شمالی است.

دسترسی به امکانات تفریحی

دسترسی آسان به امکانات تفریحی مانند: قایق‌سواری، شنا، ماهیگیری، پارک‌های جنگلی، تله‌ کابین و حتی روستاهای دیدنی مانند جواهرده رامسر و چلندر نوشهر، باعث شده است شهر‌های شمالی برای سکونت و سرمایه‌گذاری چند برابر جذاب‌تر به نظر برسند.

سرمایه‌گذاری مطمئن

اگر قصد خرید ملک با هدف سرمایه‌گذاری و اجاره دادن یا فروش آن در شرایط مطلوب را دارید، شهر‌‌های شمالی کشور بهترین انتخاب هستند، چون ویلاهای ساحلی همیشه برای خرید و اجاره تعداد متقاضی بالایی دارند.

یافتن فرصت‌های شغلی بیشتر

همیشه در شهر‌‌ها و استان‌های توریستی فرصت‌های شغلی بیشتری وجود دارد و اوضاع زندگی و شغلی افراد مناسب‌تر از شهر‌هایی است که جاذبه چندانی برای مسافران ندارند. پس اگر برای یافتن شغل خوب و زندگی اجتماعی بهتر قصد دارید در شمال زمین و ویلا بخرید، درنگ نکنید.

تنوع بهره‌برداری از زمین

خرید زمین در نقاط مختلف استان‌های شمالی کشور به دلیل شرایط عالی آب‌و‌هوایی و موقعیت جغرافیایی مناسب، امکان پیشرفت و بهره‌برداری حداکثری را برای صاحب آن فراهم می‌سازد. انتخاب نوع کاربری زمین محدودیتی ندارد و می‌توانید برای کشاورزی، سکونت و اهداف دیگری که در ذهن دارید، بهترین استفاده را از زمین خود ببرید.

حتی اگر قصد بهره‌برداری از زمین را نداشته باشید و آن را رها کنید، علاوه بر اینکه نیازی به صرف هزینه برای نگهداری وجود ندارد، به علت مزایای فراوان و موقعیت خیلی خوب، سرمایه شما در طول زمان چند برابر می‌شود.

بهره‌مندی از آرامش و زیبایی بکر ویلاهای جنگلی

مزایای خرید ویلای جنگلی در شمال را می‌توان دور بودن از هیاهوی شهر و رطوبت آزاردهنده ساحل عنوان کرد. بنابراین افرادی که قصد سکونت در یک محیط سرشار از آرامش را در مناطق جنگلی شمال کشور دارند، بهتر است ویلای جنگلی را انتخاب کنند.

املاک جهان

مزایای خرید ویلا در سرخرود
مزایای خرید ویلا در سرخرود

نکاتی که باید در خرید ویلا به آن توجه کنیم؟

توجه به سند زمین و اصالت آن: متاسفانه استقبال شدید برای خرید ویلا در سال‌های اخیر زمینه سوءاستفاده از این اشتیاق را برای سودجویان فراهم کرده است. یکی از نکات مهم که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه داشته باشیم، توجه به سند زمین و اصالت آن است که باید از مراجع قانونی استعلام گردد. زمین ویلا نباید زراعی یا عمومی باشد. همچنین ویلا باید به صورت قانونی با مجوز سازمان های محلی ساخته شده و دارای پایان کار باشد. اگر به این مسائل اشراف ندارید، جهت خرید ویلا به مشاورین معتمد یا وکلای مطلع از قوانین رجوع کنید.
توجه به کیفیت سازه: ویلا باید از نظر استحکام سازه و موقعیت قرارگیری مهندسی ساز و اصولی باشد. عدم کیفیت سازه، با توجه به رطوبت محیطی، در دراز مدت به بنا آسیب زده و زیان های جبران ناپذیری به بار می‌آورد.
توجه به موقعیت ویلا از نظر دسترسی به جاده های اصلی، مراکز درمانی و خرید، جاذبه‌های طبیعی و …
انتخاب مشاور املاک معتبر و با تجربه: اگر جهت خرید ویلا به یک مشاور معتبر و با تجربه مراجعه شود، بسیاری از مشکلات عنوان شده پیش نخواهد آمد. لذا توصیه می‌شود جهت خرید ویلا ابتدا از طریق تماس تلفنی یا مراجعه به وب‌سایت، از خدمات مشاورین املاک معتبر در این زمینه بهره­مند شوید.

ما همیشه مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

برای خرید ویلا در شمال با مشاوران ما در تماس باشید.

آدرس

ایران ، مازندران، سرخرود

تماس

تلفن همراه : ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸
ایمیل : info@amlakjahann.ir

ساعات کاری

همه روزه از ساعت 9 الی 21

پیام بگذارید