websazanadmin ۷ مرداد ۱۴۰۲ 0 نظر

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود | بی‌شک صاحب آپارتمانی دنج در زیباترین منطقه بودن آرزویی دورا دور نیست، اما در مقابل نیز بدست آوردن چنین خواسته‌ای کار آسانی نخواهد بود. اما صرف هزینه‌های بالا برای خرید آپارتمان یا ویلا در زیباترین لوکیشن شمال و دنج‌ترین منطقه بی‌ارزش نبوده و زندگی آرامی را برایتان رقم خواهد زد. بیایید به سرخرود به عنوان یک شهر ساحلی لوکس و زیبا بنگرید، آن وقت است که خواهید دید دلایل فراوانی وجود دارند تا شما را به سمت این شهر زیبا و رویایی بکشانند.

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

دسترسی آسان به سواحل شمال

آپارتمان ساحلی می‌تواند به دلایل مختلف اولویت خریدارن ملک در سرخرود و دیگر شهر‌‌های شمال باشد. بسیاری از افراد در بین گزینه‌های خرید ویلا شمال جنگلی، ویلا شمال کوهستانی و یا آپارتمان شمال جنگلی، ترجیح می‌دهند تا پولشان را برای خرید ملک در نزدیکی سواحل دریای کاسپین هزینه کنند. علاقه مندی به زیبایی های منحصر به فرد دریای شمال و محیط پیرامونی زیبای آن، می‌تواند یکی از دلایل افراد برای خرید آپارتمان شمال ساحلی باشد. برای این دسته از خریداران، داشتن دسترسی آسان به سواحل دریا در اولویت است و از این جهت خرید ملک در کنار سواحل را به خرید ملک جنگلی در شمال ترجیح می‌دهند.

چشم اندازی عالی به دریا

اما حالا که قرار بر خرید ملک در کنار سواحل است، چرا آپارتمان در شهر‌های ساحلی ؟ چرا ویلا ساحلی نه؟ شاید مهم‌ترین امکانی که یک آپارتمان شمال ساحلی به شما می‌دهد، با توجه به ارتفاع بیشتر نسبت به ویلا‌ها، چشم اندازی بهتر نسبت به دریای شمال است. اگرچه همه آپارتمان‌ها دید مناسبی نسبت به دریا ندارند، اما اگر واحدی آپارتمانی در طبقات بالای یک ساختمان خریداری کنید، حتما تفاوت را احساس خواهید کرد!

سرمایه گذاری و کسب درآمد

بسیاری از مسافرانی که در طول سال به سواحل شمال سفر می‌کنند، جهت سکونت چند روزه، اقدام به کرایه یک آپارتمان شمال ساحلی می‌کنند. برای همین خرید یک واحد آپارتمانی در نزدیکی سواحل و اجاره دادن آن به مسافران می‌تواند یک منبع درآمد خوب و یک سرمایه گذاری اقتصادی هوشمندانه باشد. همچنین باید توجه داشت که خرید آپارتمان شمال ساحلی عموما هزینه کمتری را نسبت به خرید ویلا شمال ساحلی برای خریداران در بر خواهد داشت. پس، از نقطه نظر سرمایه و هزینه، این گزینه می‌تواند گزینه‌ای جذاب باشد.

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

مهم‌ترین نکاتی که برای خرید آپارتمان ساحلی به آن‌ها نیاز دارید

1- ارتفاع از سطح دریا

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در خرید آپارتمان ساحلی بسیار اهمیت دارد، موقعیت جغرافیایی منطقه یا به اصطلاح، ارتفاع از سطح دریا است. این آپارتمان‌ها در زمین‌های ساحلی ساخته شده‌اند، بنابراین در هر منطقه، ارتفاع از سطح دریا متفاوت است. این مسئله هم در شرایط آب و هوایی اهمیت دارد و هم هزینه‌های ساختمان را ممکن است کمتر یا بیشتر کند.

آپارتمان‌های ساحلی که در زمین‌هایی ساخته شده‌اند که در ارتفاع بیشتری از سطح دریا قرار دارد، معمولاً شرایط آب و هوایی شدیدتری را تجربه می‌کنند. آپارتمان‌های ساحلی در ارتفاعات ممکن است برخی محدودیت‌ها را در رفت و آمد داشته باشند. گزینه مقابل خرید آپارتمان ساحلی، خرید ویلا مستقل در یک منطقه ساحلی است که آن هم مقررات و اصول خاص خود را دارد.

2- ساخت آپارتمان مطابق با استانداردهای ساخت و ساز

زمانیکه برای خرید آپارتمان ساحلی در مازندران یا هر نقطه دیگر مراجعه می‌کنید، هنگام بازدید از ملک توجه داشته باشید که معماری ساختمان و ساخت و ساز مطابق با اصول استاندارد ساخته شده باشد و بهترین مصالح برای آن به کار رفته باشد. بهترین گزینه‌های خرید آپارتمان‌های ساحلی، ساختمان‌هایی هستند که در برابر وزش باد شدید و نفوذ رطوبت و بارندگی‌های فصلی، مقاومت خوبی داشته باشند.

مناطق ساحلی، رطوبت زیادی دارند، بنابراین مصالح به کار رفته در آپارتمان‌های ساحلی باید در برابر سایش، ترک خوردگی یا رسوب گرفتگی و رشد خزه‌ها و گیاهان در لابه لای نمای بیرونی ساختمان مقاوم باشند.

3- طراحی ساختمان – منظره آپارتمان


یکی دیگر از نکات مهم در خرید آپارتمان ساحلی که برای اکثر افراد اهمیت دارد، نحوه طراحی ساختمان از نظر نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی است. همچنین این که منظره آپارتمان به چه نمایی راه دارد باز هم حائز اهمیت است. سلیقه افراد در خرید یک آپارتمان ساحلی متفاوت است.

برخی ترجیح می‌دهند بالکن یا تراس آپارتمان به سمت دریا باز شود؛ برخی دیگر از تماشای نمای جنگل و کوهستان لذت می‌برند. آنچه مهم است اینکه آپارتمان ساحلی باید بر اساس بهترین و زیباترین طراحی ساختمان ساخته شده باشد تا بتواند مشتریان خرید ویلا ساحلی را به خود جلب کند.

اکثر آپارتمان‌های ساحلی، طراحی زیبایی دارند؛ هم از نظر نمای داخلی بسیار مناسب طراحی شده‌اند و هم نمای بیرونی جذابی دارند. در یک آپارتمان ساحلی می‌توانید مبلمان و اسباب و وسایل را مطابق با میل خود بچینید.

4- در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و مکانی آپارتمان


یکی دیگر از نکات مهم در خرید آپارتمان ساحلی در نظر گرفتن موقعیت آپارتمان است. اگر مشتاق خرید این آپارتمان‌ها هستید، به فاصله ساختمان از ساحل ‌دریا توجه کنید. اگر همیشه تمایل دارید که با چند قدم پیاده‌روی به ساحل دریا برسید، مکانی را انتخاب کنید که در نزدیکی دریا باشد. در مقابل، انواع دیگری از آپارتمان‌های ساحلی هم به فروش می‌رسند که فاصله بیشتری از ساحل دریا دارند و برای رسیدن به این منطقه باید از خودرو استفاده کنید.

یک نکته مهم در این قسمت وجود دارد. اگر هدف شما از خرید آپارتمان ساحلی، اجاره دادن آن به مسافران باشد، باید به یاد داشته باشید که هرچه ساختمان به ساحل نزدیک‌تر باشد، قیمت اجاره شبانه یا ماهانه آپارتمان بیشتر خواهد بود و این یعنی شما به نوعی به سودآوری بیشتری می‌رسید.

اکثر مسافران و گردشگران تمایل دارند که برای دیدن ساحل دریا و زیبایی‌های طلوع و غروب خورشید در کمترین مدت به این قسمت برسند، بنابراین خرید آپارتمان ساحلی از هر نظر بهتر است.

5- امکانات آپارتمان

نکته مهم دیگر هنگام خرید آپارتمان ساحلی در نظر گرفتن امکانات آن است. تقریباً اکثر خانواده‌ها ترجیح می‌دهند در زیباترین آپارتمان‌ها در کنار ساحل دریا زندگی کنند، بنابراین امکانات آپارتمان بسیار اهمیت دارد. آشپزخانه مدرن و جدید، سرویس بهداشتی و حمام زیبا، اتاق‌های زیبا در داخل آپارتمان، تراس و بالکن مناسب با منظره‌ای رو به دریا یا جنگل، مواردی هستند که قبل از خرید یک آپارتمان ساحلی باید آن‌ها را در نظر داشته باشید.

در خرید آپارتمان ساحلی همچنین به امکانات رفاهی که در اطراف محل ساختمان وجود دارد دقت کنید. دسترسی به فروشگاه مواد غذایی، مراکز خرید، مراکز تفریحی، نمونه‌ای از این موارد هستند.

از دیگر امکاناتی که آپارتمان ساحلی باید داشته باشد انباری و فضای پارک خودرو است. ساکنین آپارتمان‌ها ترجیح می‌دهند خودروهای خود را در یک محل اختصاصی پارک کنند. وجود یک انباری در آپارتمان کمک می‌کند وسایل بلااستفاده را به راحتی و با نظم بیشتری آنجا قرار داد.

املا جهان

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت خرید آپارتمان در سرخرود


متراژ واحد

بدیهی است که هرچه متراژ واحدی که در سرخرود انتخاب کرده‌اید بیشتر باشد نیاز به بودجه بیشتری برای خرید دارید، هم چنین آپارتمان‌های تک واحدی در سرخرود نسبت به آپارتمان‌های شلوغ قیمت بالاتری دارند‌.

امکانات آپارتمان

در شهر توریستی سرخرود، آپارتمان‌های مدرن بسیاری با امکانات و مشاعات لاکچری وجود دارند، هر چه امکانات آپارتمان در سرخرود بیشتر باشد قیمت واحدهای آن آپارتمان نیز بیشتر است.

از جمله امکانات و مشاعاتی که در آپارتمان‌های ساحلی سرخرود وجود دارد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

لابی
نگهبانی
سرایداری
استخر
جکوزی
سونا
پارک بازی
سالن ورزشی
محوطه و‌ فضای سبز
و……

لوکیشن آپارتمان

یکی از موارد مهمی که در قیمت آپارتمان تاثیرگذار می باشد، لوکیش آپارتمان می‌باشد. خرید آپارتمان در خط دریای سرخرود یا خرید آپارتمان در شهرک خانه دریا، که جزو مناطق برند مازندران می باشند به بودجه بالایی نیاز دارد البته در همین مناطق برند آپارتمان‌های پلاک اول دریا قیمت بسیار بالاتری دارند. در مقابل این مناطق برند، خرید آپارتمان در چاکسر سرخرود و خرید آپارتمان در درویش‌آباد سرخرود، قیمت مناسب‌تری دارند.

سال ساخت

در شهر سرخرود هم مانند سایر مناطق آپارتمان‌های نوساز قیمت بالاتری دارند، سکونت در آپارتمان نوساز امنیت و آسایش شما را در سال های آینده تامین خواهد کرد، با خرید آپارتمان نوساز در سرخرود از دردسرهای خرابی تاسیسات، آسانسور و نمای ساختمان دور خواهید ماند.

قدر السهم

خرید در آپارتمان‌های کم واحد که متراژ زمین بالایی دارند کمی گران تر می باشد ولی در عین حال یک خرید هوشمندانه خواهد بود، به خصوص در مناطقی مانند سرخرود که زمین های ساحلی با قیمت نسبتا بالایی وجود دارند‌. با خرید در آپارتمان‌های کم واحد در سرخرود علاوه بر مزیت سکونت در ساختمان آرام و بی دغدغه، میزان سهم شما از زمین ساختمان، آینده سرمایه شمارو را تضمین خواهد کرد.
چنانچه قصد داشته باشید خودتان در آپارتمانی که در سرخرود خریداری می‌کنید، زندگی کنید باید ساختمان از هر نظر مناسب باشد تا زندگی در این محیط برای شما لذت بخش باشد و از طرف دیگر اگر قصد فروش داشته باشید، عوامل زیادی هستند که می‌توانند بر مشتری پسند بودن آپارتمان تاثیر بگذارند.


آدرس

ایران، مازندران، سرخرود

تماس

تلفن همراه : ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸
ایمیل : info@amlakjahann.ir

ساعات کاری

همه روزه از ساعت 9 الی 21

پیام بگذارید